Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
L5TNUB

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Aug 29, 2019

more Recent Ratings
80 86% Big (1988) - Aug 29, 2019
82 92% Moon (2009) - Aug 29, 2019
10% Hook (1991) - Aug 29, 2019
82 92% Superbad (2007) - Aug 29, 2019
70 74% Ray (2004) - Aug 29, 2019
75 82% 21 Jump Street (2012) - Aug 29, 2019
75 82% When Harry Met Sally... (1989) - Aug 29, 2019
14 15% The Nutty Professor (1996) - Aug 29, 2019
14 15% Hitch (2005) - Aug 29, 2019
0% Fantastic Four (2005) - Aug 29, 2019