Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LCAWno

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2020

more Recent Ratings
60 15% While You Were Sleeping (1995) - Apr 15, 2020
50 5% Eight Legged Freaks (2002) - Apr 15, 2020
70 25% Straw Dogs (1971) - Apr 15, 2020
92 75% Monster's Ball (2001) - Apr 15, 2020
75 35% Audition (1999) - Apr 15, 2020
85 55% The Manchurian Candidate (2004) - Apr 15, 2020
80 45% Field of Dreams (1989) - Apr 15, 2020
96 85% The Little Mermaid (1989) - Apr 15, 2020
90 65% Deep Impact (1998) - Apr 15, 2020
98 95% World War Z (2013) - Apr 15, 2020