LChastain

lchastain
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 14% My Soul to Take (2010) - Rated 20 Feb 2012
91 83% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Feb 2012
85 57% Let Me In (2010) - Rated 20 Feb 2012
93 88% 30 Days of Night (2007) - Rated 20 Feb 2012
81 40% The Strangers (2008) - Rated 20 Feb 2012
84 52% Chronicle (2012) - Rated 20 Feb 2012
97 98% Underworld (2003) - Rated 20 Feb 2012
92 85% Twilight (2008) - Rated 20 Feb 2012
68 15% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 20 Feb 2012
90 77% I Am Legend (2007) - Rated 20 Feb 2012