L_Cleven

lcleven
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2021
Location: NY, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 56% The Last Duel (2021) - Rated 31 Oct 2021
25 3% Coming 2 America (2021) - Rated 31 Oct 2021
75 56% Fahrenheit 451 (2018) - Rated 31 Oct 2021
75 56% RoboCop (2014) - Rated 31 Oct 2021
75 56% Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020) - Rated 31 Oct 2021
75 56% Twelve O'Clock High (1949) - Rated 31 Oct 2021
75 56% Sleepless (2017) - Rated 31 Oct 2021
90 90% Green Book (2018) - Rated 31 Oct 2021
75 56% The Social Dilemma (2020) - Rated 31 Oct 2021
100 96% Mare of Easttown (2021) - Rated 31 Oct 2021