Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LCnhIJ

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2019

more Recent Ratings
70 0% Stalker (1979) - Jul 07, 2019
80 0% Holy Motors (2012) - Jul 07, 2019
80 0% The Hole (1998) - Jul 07, 2019
80 0% The Quiet Earth (1985) - Jul 07, 2019
70 0% Proini peripolos (1987) - Jul 07, 2019
70 0% Max Headroom (1985) - Jul 07, 2019
85 0% Santa sangre (1989) - Jul 07, 2019
80 0% They Live (1988) - Jul 07, 2019
80 0% Mr. Robot (2015) - Jul 07, 2019
85 0% Rebels of the Neon God (1992) - Jul 07, 2019