LEGOdoc

legodoc
Movie Buff - 214 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Inside Out (2015) - Rated 25 Feb 2016
95 97% The Office (2005) - Rated 25 Feb 2016
85 73% Courage Under Fire (1996) - Rated 25 Feb 2016
85 73% Good Will Hunting (1997) - Rated 25 Feb 2016
88 83% Rounders (1998) - Rated 25 Feb 2016
82 60% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 25 Feb 2016
85 73% True Grit (2010) - Rated 25 Feb 2016
89 87% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 25 Feb 2016
70 30% The Departed (2006) - Rated 25 Feb 2016
40 5% The Good Shepherd (2006) - Rated 25 Feb 2016