LG5359

lg5359
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Music

more Recent Ratings

96 92% Hearts in Atlantis (2001) - Rated 19 Dec 2016
92 59% Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood (2002) - Rated 19 Dec 2016
95 82% Being Julia (2004) - Rated 19 Dec 2016
96 92% Jack Reacher (2012) - Rated 18 Dec 2016
97 96% The Jungle Book (2016) - Rated 18 Dec 2016
98 97% The Red Violin (1998) - Rated 18 Dec 2016
91 54% How Do You Know (2010) - Rated 18 Dec 2016
95 82% The Mirror Has Two Faces (1996) - Rated 18 Dec 2016
89 27% Mythica: The Iron Crown (2016) - Rated 18 Dec 2016
89 27% Mythica: A Quest for Heroes (2015) - Rated 18 Dec 2016