LJAS

ljas
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 19 May 2016
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 16% Princess Mononoke (1997) - Rated 26 May 2016
85 92% The Castle in the Sky (1986) - Rated 23 May 2016
75 78% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 21 May 2016
70 59% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 21 May 2016
60 23% Dumb and Dumber To (2014) - Rated 19 May 2016
65 36% Dumb and Dumber (1994) - Rated 19 May 2016
70 59% Horrible Bosses (2011) - Rated 19 May 2016
65 36% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 19 May 2016
65 36% Ted 2 (2015) - Rated 19 May 2016
70 59% Ted (2012) - Rated 19 May 2016