LJN9

ljn9
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Rudy (1993) - Rated 22 Dec 2015
90 50% Boogie Nights (1997) - Rated 22 Dec 2015
90 50% A Beautiful Mind (2001) - Rated 22 Dec 2015
90 50% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 22 Dec 2015
80 19% The Social Network (2010) - Rated 22 Dec 2015
95 71% Easy Rider (1969) - Rated 22 Dec 2015
94 67% Armageddon (1998) - Rated 22 Dec 2015
100 86% Gladiator (2000) - Rated 22 Dec 2015
100 86% Fight Club (1999) - Rated 22 Dec 2015
80 19% Predator (1987) - Rated 22 Dec 2015