Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LReEqO

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 18, 2019

more Recent Ratings
85 45% A Clockwork Orange (1971) - Jul 18, 2019
80 15% Moon (2009) - Jul 18, 2019
85 45% Gangs of New York (2002) - Jul 18, 2019
80 15% The Game (1997) - Jul 18, 2019
80 15% Michael Clayton (2007) - Jul 18, 2019
85 45% Margin Call (2011) - Jul 18, 2019
90 70% Amadeus (1984) - Jul 18, 2019
95 85% The Revenant (2015) - Jul 18, 2019
90 70% Downfall (2004) - Jul 18, 2019
100 95% There Will Be Blood (2007) - Jul 18, 2019