Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LYES7x

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
50 25% Godzilla (1998) - Jan 04, 2019
80 75% Gattaca (1997) - Jan 04, 2019
100 95% No Country for Old Men (2007) - Jan 04, 2019
75 55% Sicario (2015) - Jan 04, 2019
65 35% Elf (2003) - Jan 04, 2019
35 15% Batman & Robin (1997) - Jan 04, 2019
80 75% Rocky (1976) - Jan 04, 2019
80 75% X-Men: First Class (2011) - Jan 04, 2019
30 5% Batman Forever (1995) - Jan 04, 2019
70 45% American Pie (1999) - Jan 04, 2019