Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Lacournita

Movie Buff - 105 Film Ratings

Member Since: May 2, 2018

more Recent Ratings
Check out Lacournita's...
20 3% Friends (1994) - May 02, 2018
70 70% Louis C.K.: Hilarious (2010) - May 02, 2018
70 70% Jurassic World (2015) - May 02, 2018
70 70% Up (2009) - May 02, 2018
75 81% Gladiator (2000) - May 02, 2018
85 95% True Grit (2010) - May 02, 2018
75 81% American Beauty (1999) - May 02, 2018
64 56% Nacho Libre (2006) - May 02, 2018
80 90% Pan's Labyrinth (2006) - May 02, 2018
70 70% The Truman Show (1998) - May 02, 2018