Lacrisamosa

lacrisamosa
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2018
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

17 41% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 09 Jan 2018
84 72% Rope (1948) - Rated 09 Jan 2018
18% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 09 Jan 2018
4% Ice Age (2002) - Rated 09 Jan 2018
24% Iron Man (2008) - Rated 09 Jan 2018
18% The Bucket List (2007) - Rated 09 Jan 2018
13 34% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 09 Jan 2018
11% Green Lantern (2011) - Rated 09 Jan 2018
11 31% Die Hard 2 (1990) - Rated 09 Jan 2018
25 49% Jurassic Park III (2001) - Rated 09 Jan 2018