LakerGirl

lakergirl
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 14 Feb 2013
95 68% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 14 Feb 2013
0% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 14 Feb 2013
10 3% Gangster Squad (2013) - Rated 14 Feb 2013
90 54% The Usual Suspects (1995) - Rated 16 Jul 2012
30 10% To Rome with Love (2012) - Rated 16 Jul 2012
97 75% Brave (2012) - Rated 16 Jul 2012
85 42% The Amazing Spider-Man (1977) - Rated 16 Jul 2012
78 28% The Village (2004) - Rated 25 Mar 2012
65 19% Fever Pitch (2005) - Rated 25 Mar 2012