LanceLawson

lancelawson
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2013
Location: San Jose, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Cinequest volunteer staff film school dropout

more Recent Ratings

75 62% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 28 Jun 2014
70 52% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 28 Jun 2014
45 16% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 28 Jun 2014
65 42% Godzilla (2014) - Rated 28 Jun 2014
70 52% 22 Jump Street (2014) - Rated 28 Jun 2014
75 62% Obvious Child (2014) - Rated 28 Jun 2014
35 10% Maleficent (2014) - Rated 28 Jun 2014
10 0% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 28 Jun 2014
25 7% Neighbors (2014) - Rated 15 May 2014
"Only scenes with Lisa Kudrow were funny. We saw way too much of Josh's pasty, fat body."
15 3% The Quiet Ones (2014) - Rated 15 May 2014