Landsknecht

landsknecht
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2021
Location: Samsun, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% The Invention of Lying (2009) - Rated 28 Aug 2021
90 78% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 28 Aug 2021
80 46% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 28 Aug 2021
85 64% Cebimdeki Yabanci (2018) - Rated 28 Aug 2021
80 46% Dead Poets Society (1989) - Rated 28 Aug 2021
95 89% Split (2017) - Rated 28 Aug 2021
75 28% Bird Box (2018) - Rated 28 Aug 2021
70 10% Fractured (2019) - Rated 28 Aug 2021
90 78% The Platform (2019) - Rated 28 Aug 2021
100 96% Friends (1994) - Rated 28 Aug 2021