Laos

laos
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2013
Location: Florianópolis, Santa Catarina, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 3% Rock of Ages (2012) - Rated 14 Aug 2013
85 22% Your Highness (2011) - Rated 14 Aug 2013
100 86% Super 8 (2011) - Rated 14 Aug 2013
95 63% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 14 Aug 2013
90 43% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Aug 2013
95 63% Drive (2011) - Rated 14 Aug 2013
100 86% The Evil Dead (1981) - Rated 14 Aug 2013
100 86% Evil Dead II (1987) - Rated 14 Aug 2013
"Best Evil Dead movie!"
85 22% Army of Darkness (1993) - Rated 14 Aug 2013
"Great!"
100 86% Drag Me to Hell (2009) - Rated 14 Aug 2013