Lasker

lasker
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2015
Location: New York, Ny, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 97% Hoop Dreams (1994) - Rated 21 Feb 2016
80 68% The Revenant (2015) - Rated 21 Feb 2016
88 89% The Staircase (2004) - Rated 21 Feb 2016
88 89% Nightcrawler (2014) - Rated 23 Oct 2015
68 37% Inside Job (2010) - Rated 08 Feb 2015
50 14% Batman Returns (1992) - Rated 08 Feb 2015
74 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 08 Feb 2015
65 32% The Pianist (2002) - Rated 08 Feb 2015
83 80% The Wrestler (2008) - Rated 08 Feb 2015
52 16% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 27 Jan 2015