LauraBelle

laurabelle
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2007
Location: Pacific Northwest, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: My netflix queue is a little more up to date, but I try to do this one as well.

more Recent Ratings

87 48% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 16 Oct 2008
87 48% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Oct 2008
87 48% No Country for Old Men (2007) - Rated 16 Oct 2008
84 33% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 16 Oct 2008
89 60% A Clockwork Orange (1971) - Rated 16 Oct 2008
84 33% High Fidelity (2000) - Rated 16 Oct 2008
92 72% Pulp Fiction (1994) - Rated 16 Oct 2008
91 69% Pride and Prejudice (1995) - Rated 16 Oct 2008
94 78% Léon: The Professional (1994) - Rated 16 Oct 2008
96 85% Scanners (1981) - Rated 16 Oct 2008