Laura Monsue

laura_monsue
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 27 Jun 2021
Location: American Samoa
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 84% The Princess Bride (1987) - Rated 27 Dec 2022
95 62% A Christmas Story (1983) - Rated 27 Dec 2022
95 62% A Christmas Story Christmas (2022) - Rated 27 Dec 2022
90 40% 1408 (2007) - Rated 27 Dec 2022
90 40% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 27 Dec 2022
90 40% Click (2006) - Rated 27 Dec 2022
85 23% Funny Farm (1988) - Rated 27 Dec 2022
100 84% Die Hard (1988) - Rated 27 Dec 2022
80 14% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 30 May 2022
80 14% House on Haunted Hill (1959) - Rated 29 May 2022