Laurraleigh

laurraleigh
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 14 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% The Wizard of Oz (1939) - Rated 14 May 2016
89 37% Girl, Interrupted (1999) - Rated 14 May 2016
80 14% Charade (1963) - Rated 14 May 2016
100 88% The Notebook (2004) - Rated 14 May 2016
95 69% Spotlight (2015) - Rated 14 May 2016
80 14% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 14 May 2016
80 14% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 May 2016
94 62% Training Day (2001) - Rated 14 May 2016
89 37% Se7en (1995) - Rated 14 May 2016
90 50% The Social Network (2010) - Rated 14 May 2016