Lavi91

lavi91
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% I Saw the Devil (2010) - Rated 29 Jan 2012
"Tense, horrifying, having twists-and-turns that make it different from those from the similar genre."
90 67% The Descent: Part 2 (2009) - Rated 28 Jan 2012
90 67% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 28 Jan 2012
99 93% The Silent House (2010) - Rated 28 Jan 2012
70 13% The Prestige (2006) - Rated 28 Jan 2012
80 30% Saw VI (2009) - Rated 28 Jan 2012
75 18% The House of the Devil (2009) - Rated 28 Jan 2012
95 82% Shutter (2004) - Rated 28 Jan 2012
90 67% The Orphanage (2007) - Rated 28 Jan 2012
95 82% Insidious (2010) - Rated 28 Jan 2012