Lax

lax
Movie Buff - 360 Film Ratings
Member Since: 03 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

54 19% Ted 2 (2015) - Rated 02 Oct 2015
60 35% Ted (2012) - Rated 02 Oct 2015
65 50% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Sep 2015
70 65% The Road Warrior (1981) - Rated 27 Sep 2015
60 35% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 27 Sep 2015
60 35% Mad Max (1979) - Rated 27 Sep 2015
70 65% Rain Man (1988) - Rated 25 Sep 2015
58 30% The Grudge (2004) - Rated 24 Sep 2015
60 35% Knocked Up (2007) - Rated 20 Sep 2015
55 22% American Ultra (2015) - Rated 13 Sep 2015