Lazyboy311

lazyboy311
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2008
Location: Chicago, IL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Trading Places (1983) - Rated 11 Aug 2008
92 96% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Aug 2008
93 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 11 Aug 2008
84 41% Thank You for Smoking (2006) - Rated 11 Aug 2008
91 94% The Wizard of Oz (1939) - Rated 11 Aug 2008
90 89% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 11 Aug 2008
87 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 11 Aug 2008
89 82% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 11 Aug 2008
88 74% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 11 Aug 2008
86 58% Team America: World Police (2004) - Rated 11 Aug 2008