Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LcdtzY

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
65 30% The Hurt Locker (2009) - Jan 18, 2020
75 75% Monsters, Inc. (2001) - Jan 18, 2020
65 30% Sin City (2005) - Jan 18, 2020
70 60% Speed 2: Cruise Control (1997) - Jan 18, 2020
85 95% Captain Phillips (2013) - Jan 18, 2020
55 15% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jan 18, 2020
66 45% Die Hard 2 (1990) - Jan 18, 2020
5% Spaceballs (1987) - Jan 18, 2020
80 85% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 18, 2020
70 60% Birdman (2014) - Jan 18, 2020