Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LcsK2B

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Jul 23, 2018

more Recent Ratings
90 98% 12 Angry Men (1957) - Aug 06, 2018
80 74% 7 Seconds (2005) - Aug 06, 2018
80 74% Ant-Man (2015) - Aug 06, 2018
80 74% Drive Angry (2011) - Aug 06, 2018
80 74% Blood and Bone (2009) - Aug 06, 2018
50 14% The Wall (2017) - Aug 06, 2018
70 38% Wind River (2017) - Aug 06, 2018
45 3% Feral (2012) - Aug 06, 2018
55 25% The Wizard of Lies (2017) - Aug 06, 2018
80 74% War for the Planet of the Apes (2017) - Aug 04, 2018