LeDogger

ledogger
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

63 11% Escape from New York (1981) - Rated 07 Apr 2021
83 65% Psycho (1960) - Rated 07 Apr 2021
94 96% Mangrove (2020) - Rated 07 Apr 2021
76 38% (1963) - Rated 07 Apr 2021
80 50% Gravity (2013) - Rated 07 Apr 2021
85 73% Schindler's List (1993) - Rated 07 Apr 2021
76 38% Black Swan (2010) - Rated 07 Apr 2021
74 26% Good Will Hunting (1997) - Rated 07 Apr 2021
62 3% Papillon (1973) - Rated 07 Apr 2021
70 19% Bridge of Spies (2015) - Rated 07 Apr 2021