Leah Wolff

leah_wolff
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love foxes, and basically any canine. One of my problems is that I don't watch a movie I don't like generally, so I have basically no bad ratings.

more Recent Ratings

98 98% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 27 Aug 2015
76 53% Death at a Funeral (2007) - Rated 14 Jul 2015
78 75% The Fall (2008) - Rated 14 Jul 2015
71 24% Ratatouille (2007) - Rated 14 Jul 2015
76 53% Because of Winn-Dixie (2005) - Rated 14 Jul 2015
75 37% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 14 Jul 2015
"I have read some of the books, and the movie and the book and SOOOO different. I think I like the books a little better, but I guess in different ways I like them each."
77 62% Tangled (2010) - Rated 14 Jul 2015
78 75% Brave (2012) - Rated 14 Jul 2015
75 37% Bolt (2008) - Rated 14 Jul 2015
75 37% Big (1988) - Rated 14 Jul 2015