LeeviJ

leevij
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2018
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The House That Jack Built (2018) - Rated 03 Jan 2019
30 5% The Yellow Sea (2010) - Rated 03 Jan 2019
100 96% Fanny and Alexander (1982) - Rated 03 Jan 2019
60 34% BlacKkKlansman (2018) - Rated 10 Oct 2018
40 12% Cabin Fever (2002) - Rated 10 Oct 2018
60 34% Il Capitano (1991) - Rated 10 Oct 2018
80 69% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Oct 2018
60 34% Calamari Union (1985) - Rated 03 Oct 2018
60 34% Lolita (1962) - Rated 01 Oct 2018
30 5% Sinister (2012) - Rated 01 Oct 2018