Legend-Dark

legend_dark
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2015
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like Horror movie

more Recent Ratings

80 59% Mohabbatein (2000) - Rated 21 Dec 2015
72 40% Kabhi Khushi Kabhie Gham... (2001) - Rated 21 Dec 2015
72 40% Devdas (2002) - Rated 21 Dec 2015
93 92% Kal Ho Naa Ho (2003) - Rated 21 Dec 2015
89 80% Veer-Zaara (2004) - Rated 21 Dec 2015
75 44% Kabhi Alvida Naa Kehna (2006) - Rated 21 Dec 2015
89 80% My Name Is Khan (2010) - Rated 21 Dec 2015
80 59% Jab Tak Hai Jaan (2012) - Rated 21 Dec 2015
75 44% Chennai Express (2013) - Rated 21 Dec 2015
90 85% Barfi! (2012) - Rated 21 Dec 2015