Legionpichon

legionpichon
Movie Buff - 394 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2012
Location: Mexico City, Estado de Mexico, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 31 May 2018
89 81% Ready Player One (2018) - Rated 30 Mar 2018
93 96% Sing Street (2016) - Rated 12 Sep 2017
90 86% Interstellar (2014) - Rated 13 Jul 2017
90 86% Manchester by the Sea (2016) - Rated 19 Feb 2017
90 86% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 21 Dec 2016
86 70% Prisoners (2013) - Rated 14 Nov 2016
87 74% The Accountant (2016) - Rated 13 Nov 2016
87 74% Sicario (2015) - Rated 13 Nov 2016
94 98% Arrival (2016) - Rated 12 Nov 2016