Lemonade

lemonade
Celluloid Junkie - 2992 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 28% Beauty and the Beast (2014) - Rated 18 Jul 2017
70 71% The Big Sick (2017) - Rated 18 Jul 2017
80 86% War for the Planet of the Apes (2017) - Rated 15 Jul 2017
35 22% The Boss Baby (2017) - Rated 13 Jul 2017
51 44% An Education (2009) - Rated 11 Jul 2017
69 70% Ring (1998) - Rated 11 Jul 2017
85 92% Big Little Lies (2017) - Rated 11 Jul 2017
76 81% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 11 Jul 2017
36 23% The Void (2016) - Rated 11 Jul 2017
30 16% Despicable Me 3 (2017) - Rated 11 Jul 2017