Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Lennoth

Film Freak - 587 Film Ratings

Member Since: Jan 9, 2018

Location: Brazil

Bio: :)
more Recent Ratings
64 44% Burning (2018) - Jan 26, 2019
74 88% Land of the Lost (2009) - Jan 09, 2019
74 88% Devilman: Crybaby (2018) - Dec 28, 2018
60 30% The Ritual (2017) - Nov 15, 2018
68 60% The Man From Nowhere (2010) - Sep 28, 2018
74 88% Annihilation (2018) - Jul 24, 2018
0% Revenge (2017) - Jul 17, 2018
"The worst movie I've ever seen..."
62 35% Green Room (2016) - Jul 17, 2018
72 85% Nymphomaniac: Volume 2 (2014) - Jul 17, 2018
45 5% Inside (2007) - Jul 17, 2018