LeoDedalus

leodedalus
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 81% Caterpillar (1988) - Rated 29 Mar 2016
75 27% Scorpio Rising (1964) - Rated 29 Mar 2016
83 81% Jídlo (1992) - Rated 28 Mar 2016
83 81% Wild Strawberries (1957) - Rated 28 Mar 2016
83 81% Late Spring (1949) - Rated 27 Mar 2016
83 81% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 27 Mar 2016
80 50% Simon of the Desert (1965) - Rated 27 Mar 2016
85 94% Inland Empire (2006) - Rated 26 Dec 2015
80 50% Contempt (1963) - Rated 25 Dec 2015
85 94% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Sep 2015