Leon2706

leon2706
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: Hong Kong
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 75% Westworld (2016) - Rated 24 Apr 2018
100 75% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 21 Apr 2018
100 75% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Apr 2018
100 75% Whiplash (2014) - Rated 21 Apr 2018
100 75% Se7en (1995) - Rated 21 Apr 2018
100 75% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 21 Apr 2018
70 14% Wings of Desire (1987) - Rated 21 Apr 2018
80 32% Doctor Strange (2016) - Rated 21 Apr 2018
90 46% The Martian (2015) - Rated 21 Apr 2018
70 14% Blade Runner (1982) - Rated 21 Apr 2018