Levi2122

levi2122
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 15% The Great Gatsby (2013) - Rated 10 Jan 2018
90 81% Avatar (2009) - Rated 10 Jan 2018
78 50% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 10 Jan 2018
77 44% Top Gun (1986) - Rated 10 Jan 2018
90 81% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 10 Jan 2018
66 18% Intouchables (2011) - Rated 10 Jan 2018
93 88% The Godfather (1972) - Rated 10 Jan 2018
55 8% Zodiac (2007) - Rated 10 Jan 2018
90 81% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 10 Jan 2018
83 65% Memento (2001) - Rated 10 Jan 2018