Lezgo

lezgo
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% Karakomik Filmler: Emanet (2020) - Rated 25 Jan 2020
30 2% Karakomik Filmler: Deli (2020) - Rated 25 Jan 2020
50 14% Time Freak (2018) - Rated 24 Jan 2020
85 87% Şampiyon (2018) - Rated 24 Jan 2020
60 22% I Am Mother (2019) - Rated 24 Jan 2020
60 22% Organize Isler 2: Sazan Sarmali (2019) - Rated 24 Jan 2020
75 56% Oh, Ramona! (2019) - Rated 24 Jan 2020
70 39% Captain Marvel (2019) - Rated 24 Jan 2020
80 72% The Peanut Butter Falcon (2019) - Rated 24 Jan 2020
70 39% Us (2019) - Rated 24 Jan 2020