Lheau

lheau
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2017
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Arcane (2021) - Rated 07 Dec 2021
90 67% The Queen's Gambit (2020) - Rated 08 Oct 2021
70 4% Enola Holmes (2020) - Rated 26 Feb 2021
80 21% The Big Short (2015) - Rated 31 Jan 2021
90 67% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 31 Jan 2021
75 10% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 31 Aug 2020
90 67% Django Unchained (2012) - Rated 31 Aug 2020
80 21% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 18 Aug 2020
90 67% Rango (2011) - Rated 02 Aug 2020
85 37% The Call of the Wild (2020) - Rated 28 Jun 2020