Liam Flynn

liam_flynn
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2016
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 53% Training Day (2001) - Rated 31 Oct 2016
94 82% The Dark Knight (2008) - Rated 31 Oct 2016
90 53% Ray (2004) - Rated 31 Oct 2016
80 7% Any Given Sunday (1999) - Rated 31 Oct 2016
95 92% True Romance (1993) - Rated 31 Oct 2016
85 21% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 31 Oct 2016
90 53% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Oct 2016
95 92% The Departed (2006) - Rated 31 Oct 2016
85 21% Gone Baby Gone (2007) - Rated 31 Oct 2016
90 53% Walk the Line (2005) - Rated 31 Oct 2016