Lianachan

lianachan
Movie Buff - 489 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 89% Goodfellas (1990) - Rated 05 Aug 2013
85 94% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 05 Aug 2013
67 64% Platoon (1986) - Rated 05 Aug 2013
82 91% Band of Brothers (2001) - Rated 05 Aug 2013
62 52% Windtalkers (2002) - Rated 05 Aug 2013
65 61% Stripes (1981) - Rated 05 Aug 2013
86 95% Schindler's List (1993) - Rated 05 Aug 2013
72 76% Black Hawk Down (2001) - Rated 05 Aug 2013
68 67% We Were Soldiers (2002) - Rated 05 Aug 2013
72 76% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 05 Aug 2013