Liblabla

liblabla
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like to watch stuff

more Recent Ratings

83 69% Shaun of the Dead (2004) - Rated 25 Nov 2014
78 24% Fantastic Four (2005) - Rated 25 Nov 2014
80 45% Donnie Brasco (1997) - Rated 25 Nov 2014
77 19% Anger Management (2003) - Rated 25 Nov 2014
74 11% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 25 Nov 2014
80 45% Jarhead (2005) - Rated 25 Nov 2014
83 69% The Last Samurai (2003) - Rated 25 Nov 2014
79 32% Meet the Parents (2000) - Rated 25 Nov 2014
82 62% The Birds (1963) - Rated 25 Nov 2014
80 45% Clerks (1994) - Rated 25 Nov 2014