Lifeleisure2

lifeleisure2
Movie Buff - 263 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 58% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 03 Aug 2015
76 50% Rocky IV (1985) - Rated 03 Aug 2015
90 90% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 03 Aug 2015
75 47% Jackass: Number Two (2006) - Rated 03 Aug 2015
57 14% Million Dollar Baby (2004) - Rated 03 Aug 2015
65 24% The Green Mile (1999) - Rated 03 Aug 2015
70 35% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 03 Aug 2015
67 27% Small Time Crooks (2000) - Rated 03 Aug 2015
92 94% Casablanca (1942) - Rated 03 Aug 2015
65 24% Marie Antoinette (2006) - Rated 03 Aug 2015