Lijun

lijun
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 70% Me Before You (2016) - Rated 01 Aug 2018
70 10% Dunkirk (2017) - Rated 01 Aug 2018
75 25% The Incredibles 2 (2018) - Rated 01 Aug 2018
72 19% Waffle Street (2015) - Rated 01 Aug 2018
72 19% The Social Network (2010) - Rated 01 Aug 2018
79 40% Nightcrawler (2014) - Rated 01 Aug 2018
80 47% Shrek (2001) - Rated 01 Aug 2018
85 63% Rain Man (1988) - Rated 01 Aug 2018
85 63% The Revenant (2015) - Rated 01 Aug 2018
79 40% Deadpool 2 (2018) - Rated 01 Aug 2018