LilCharles

lilcharles
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2018
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 35% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 27 Nov 2018
95 60% Road Trip (2000) - Rated 27 Nov 2018
70 15% Sex Drive (2008) - Rated 27 Nov 2018
95 60% Old School (2003) - Rated 27 Nov 2018
100 85% Project X (2012) - Rated 27 Nov 2018
100 85% Superbad (2007) - Rated 27 Nov 2018
60 5% The Dictator (2012) - Rated 27 Nov 2018
75 25% The Girl Next Door (2004) - Rated 27 Nov 2018
90 45% Eurotrip (2004) - Rated 27 Nov 2018
100 85% American Pie (1999) - Rated 27 Nov 2018