Lily245

lily245
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% The Debt (2010) - Rated 27 Jan 2013
90 78% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 27 Jan 2013
90 78% Chicago (2002) - Rated 27 Jan 2013
85 50% Vertigo (1958) - Rated 27 Jan 2013
90 78% Black Swan (2010) - Rated 27 Jan 2013
90 78% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Jan 2013
90 78% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 27 Jan 2013
85 50% Don Juan DeMarco (1995) - Rated 27 Jan 2013
85 50% Water (2005) - Rated 27 Jan 2013
90 78% Titanic (1997) - Rated 27 Jan 2013