Lindslp

lindslp
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 72% The Truman Show (1998) - Rated 04 Jul 2016
69 37% Space Cowboys (2000) - Rated 04 Jul 2016
70 42% The Mummy (1999) - Rated 04 Jul 2016
84 77% Full Metal Jacket (1987) - Rated 04 Jul 2016
68 32% The Expendables 2 (2012) - Rated 04 Jul 2016
66 22% Sneakers (1992) - Rated 04 Jul 2016
73 53% Big Fish (2003) - Rated 04 Jul 2016
78 73% Dark City (1998) - Rated 04 Jul 2016
68 32% Snatch (2000) - Rated 04 Jul 2016
67 26% Bloodsport (1988) - Rated 04 Jul 2016