Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LionelFusco

Film Freak - 761 Film Ratings

Member Since: Mar 3, 2017

more Recent Ratings
60 57% Role Models (2008) - Nov 07, 2019
70 72% Cinayet Süsü (2019) - Oct 31, 2019
50 46% Fractured (2019) - Oct 23, 2019
35 27% In the Shadow of the Moon (2019) - Oct 22, 2019
55 50% Karakomik Filmler: 2 Arada (2019) - Oct 22, 2019
40 33% Karakomik Filmler: Kaçamak (2019) - Oct 22, 2019
20 14% Maleficent (2014) - Oct 20, 2019
45 39% In the Tall Grass (2019) - Oct 20, 2019
"Not great but watchable."
20 14% Eli (2019) - Oct 18, 2019
"Cliche."
90 95% Joker (2019) - Oct 10, 2019
"Best of 2019, so far."