Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LiowyD

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2020

more Recent Ratings
75 68% Gladiator (2000) - Oct 03, 2020
20 4% Planet Terror (2007) - Oct 03, 2020
55 27% Doctor Strange (2016) - Oct 03, 2020
70 54% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Oct 03, 2020
55 27% Gone Girl (2014) - Oct 03, 2020
80 81% Interstellar (2014) - Oct 03, 2020
80 81% Napoleon Dynamite (2004) - Oct 03, 2020
70 54% The Hunt for Red October (1990) - Oct 03, 2020
85 95% Dr. No (1962) - Oct 03, 2020
60 40% Mary Poppins (1964) - Oct 03, 2020