Lirpa

lirpa
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

42% Cast Away (2000) - Rated 07 Jul 2010
42% Dan in Real Life (2007) - Rated 09 Jan 2010
76% Chocolat (2000) - Rated 09 Jan 2010
76% FLCL (2000) - Rated 09 Jan 2010
42% Mars Attacks! (1996) - Rated 09 Jan 2010
42% Brother Bear (2003) - Rated 09 Jan 2010
76% Meet Joe Black (1998) - Rated 09 Jan 2010
76% Se7en (1995) - Rated 09 Jan 2010
76% Corpse Bride (2005) - Rated 09 Jan 2010
42% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Jan 2010