Lisafer

lisafer
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 09 May 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 12% True Lies (1994) - Rated 09 May 2015
66 41% The Green Mile (1999) - Rated 09 May 2015
67 51% Thank You for Smoking (2006) - Rated 09 May 2015
67 51% Fight Club (1999) - Rated 09 May 2015
10 4% Shallow Hal (2001) - Rated 09 May 2015
68 67% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 09 May 2015
62 25% The Hangover (2009) - Rated 09 May 2015
64 31% Ted (2012) - Rated 09 May 2015
57 20% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 09 May 2015
65 36% eXistenZ (1999) - Rated 09 May 2015